Kedim Bana Saldırıyor

Mrmertguler

Şubat ayında sahiplendiğim kedi yaklaşık 2 yada 3 yaşında baya büyük. Veterinerde kalmış sürekli. Veteriner 10 güne alışır dedi fakat. Kedi benden sürekli kaçıyor bazen sevdiriyor bazen ise hiç yaklaşmıyor. Ve çoğu zaman tıskayıp tırmalıyor. Çok sakin yaklaşıyorum yanına oturup onun gelmesini bekliyorum ama olmuyor hemen tıslıyıp saldırmaya başlıyor. Ve büyük istimallede sağır çünkü hiç bir sese tepki vermiyor arkası dönükken ses çıkarıyorum bağırıyorum hiç duymuyor bile ama bana dönünce hemen kaçıyor. Ne yapmalıyım acil yardım lütfen ?

1 CEVAP

guineapigela

Onceden yasadigi travma olabilir. Veya uzun sure veterinerde kalmaktan da olabilir. Ama yakinda alisir mrk etmeyin. Siz sabirli ve sevkatli olun yeter..