Kedimin Dışkısında Kan Var ?

Ayseaysecikk

Merhaba kedime yeni mama almıştım, ilk defa kullandık bu mamayı. 4-5 gün mamayı yedikten sonra 1 günde 2 kez mamayı kustu. Birkaç gün sonra dışkısında kan olduğunu gördüm. Kedimin hareketleri gayet normal, hasta gibi gözükmüyor. Sizce neden böyle olmuş olabilir ?

4 CEVAP

Cansumuezza

çok büyük ihtimal mamadan hangi mamayı aldınız

Cansumuezza

çok büyük ihtimal mamadan hangi mamayı aldınız

gozdeyilmaz

öncelikle kullandığınız mamanın markası nedir? kedilerde yeni mamaya geçiş direkt şekilde olmuyor maalesef eski mamasıyla yavaş yavaş karıştırarak vermekte fayda var büyük ihtimalle kusması mamasına alışık olmadığından kaynaklı olmuştur ama bence kan için kesinlikle veterinere gitmesi gerek

izmir_pet

Mama markasi nedir?