Kediler Ne Gibi Sıvılar Tüketebilir

Kedilere laktoz suzan süt verilir mi.Laktozsuz yoğurt yerler mi,?
Kedilerin 10-11aylık.

6 CEVAP

Ayse_naz_G

süt değil ama işlenmiş süt ürünleri verebilirsiniz:)

Kendi yaptığınız yoğurt çok iyi olur ölçülü bi şekilde verirseniz

gozdeyilmaz

az bir şekilde yoğurt ya da kefir verebilirsiniz

Gamzessven

Kefir yoğurt varken süte gerek yok diye düşünüyorum ben de

PsLuna

Sütü daha çok seviyorlar ama sindiremiyorlar. Kakasını yaparken o da siz de pişman olursunuz verdiğinize. Ev yapımı yoğurdunuz yoksa kefir daha sağlıklı hem dd prebiyotik lıkır lıkır içerler. Ama sadesini alın meyvelilerinde şeker ilavesi var

Teşekkürler. Evde laktozsuz kefir ve kendi yapyığımız yoğurt var.