Mrb. Kediler Çok Tüy Döküyolar Dökmemeleri İçin Napmam Gerek..?¿?

simge

Yarsim edin lutfen arkadaslar..

6 CEVAP

Kokonat

Birçok vitamin kullanmamıza rağmen tüy dökmesine engel olamadık.biz yaz ve kış dönemine girerken yılda 2defa traş ettiriyoruz kedimizi.böyle bir çözüm yolu bulduk.tüy olmayınca sorunda ortadan kalkmış oluyor:))))tavsiye ederim

eylulcuk

Aynı sorun banada oldu veteriner mamasini çok sık degistirmememiz gerektiğini ve gerekirse takviye basın alabileceğini söyledi olmazsa bu hap var günde yarım tablet yetiyor biraz pahalı ama aylarca gidiyor insan alabilirsiniz

Aycanur

Bolca b vitamini olan besinler yedirmeyi deneyin. Yumurta karaciğer. Falan kedilerin tüyleri kesildiği zaman bunalıma giriyolar ve sinirli oluyolar dedigim gibi b vitamini bol olan besinler kullanın

okaralar

Kaliteli mama kullanın. 1 ay Acana veya Orijen mama kullanın farkı görürsünüz.

simge

Hmmm bilmiyorum ya kafam cok karïsìk :(((

simge

**saolun hepinize cok tsk. Ederim hepinizin fikirkerini denicem :-)