Fip Hastalığı

Sudehulya34

2 aylık yavru iki kedi sahiplendim sokaktan birini eve getirdiğimden beri karnı şişti veterinere götürdüğümde iç parazit yüzünden olabilir aşıları için 2 hafta bekliyelim dedi. İlk hafta geçtiğinde kedinin karnının hala şiş olması ilk başta ishal olan kedinin tuvalete çıkamamaya başlamasıyla ve iştahının kesilmesiyle veterinere tekrar götürmeye karar verdim veterinere götürdüğümde Fip olabilceğini söyledi antibiyotik iğnesi yaptı 5 gün devam edicek gerçekten fip midir fip se ne yapılmalı

2 CEVAP

Ayse_naz_G

tüğlerinin rengi cansızsa,göz rengi solduysa ve az yiyorsa FİP olabilir ama bazen son safaya gezine rağmen belirtiler olmuyor umarım olmamıştır :(

Ayse_naz_G

düzeltme;gelmesine**