Köpeğim Hırlamıyor Ve Havlamıyor.

Ahmet_Can

Ortalama 5 aylık bir dişi pitbull köpeğim var. henüz şuana kadar çok az havladı hatta neredeyse hiç. Geçen günlerde havlamadığıiçin bahçemden çalmışlardı fakat bulabildim. biraz daha saldırgan ve başkalarına karşı havlamasını istiyorum. ne yapmalıyım lütfen yardım edin.?

6 CEVAP

Ayse_naz_G

Çok garip herkes havlamasını nasıl önlerim derken siz tam tersini söylüyorsunuz bu şeyleri daha çok şiddetle zorla saldırgan olmasını sağlıyorlar tatlı dille nasıl öğretilir bilmiyorum açıkçası :/

guineapigela

Zaten o gerektiginde tehlike aninda flan havlar ve sizi korur. Ama durduk yere bi kopegi saldigan olmasini ve surekli havlamasini istemekte ne biliyim sacma biraz :/

Bahçenizden çalmalarını önleyebilirsiniz bence... Hayvanı saldırganlaştırmak yerine

guineapigela

Ne güzel işte. Benimki de feyz alsin sizinkini :)

Pardonpatron hayvanın alanını koruması saldırganlık değildir benim profilimdeki köpeklere bakabilirsiniz hiçbirinin alanına ben yokken gidemezsin ancak dışarı çıktıkları anda kimseye bişey yapmazlar

Köpeğe özgüven kazandırın