Kan Kusma

Buket42

Bugun isten geldim hic bir sıkınti yoktu sonra kedim degisik miyavlayinca yanina gittim kusmaya basladi baya kustu sonra kesildi yarim saat sonra kan kustu acik renkli dun tavuk vermistim kemikli ondan olabilirmi

8 CEVAP

Cansumuezza

kedi kan kusuyor buraya ondan olabilir mi bundsn olabilirmi diye soru soruluyor pes doğrusu vallahi pes

izmir_pet

Dogru ve yerinde bir tepki gorunce bence salak dglim diye bir cvp vermeniz cok sacma. Boyle dusunuyosaniz, gerekeni yaptiginiza da inaniyorsaniz neden burda soeuyosunuz acaba?
Yada iciniz rahat dglse neden gerekirse farkli veterinere gitmiyorsunuz?

Buket42

Veterinerin bekleyin takip edin demesi normal mi yoksa baska bi veterinere mi gitmeliyim diye sormustum soruyu yani bunu kastetmek istemistim yanlis anlasildiysam kusura bakmayin onu cani yanarken ne yapabilecegimi bilemedim sonra veterinere goturdum zaten kemik bogazini tahris etmis Alaha sukur suan cok iyi

Mayis1

Veterinere gitseniz mesela. Ayrıca kemik boğazına takılabilir ayıklayıp verseniz?!

gozdeyilmaz

gerçekten kemikli mi verdiniz üzgünüm ama boğazını yırtmış olabilir balık bile verseniz kılçık olmamasına dikkat etmeniz gerek

Buket42

Veterineri aradim takip edin tekrar kusarsa getirin dedi ama kusmadi bende salak degiljm ya

srplzngl

nolursa olsun goturun veterinere. pismis kemik en tehlikeli seylerden birisi, belli ki zarar vermis.

izmir_pet

sonra burda gelip dogru konusana tepki veremessiniz