Ahh Şu Plastik Küpeler...

guineapigela

Biliyorsunuki belediyleler sokak kopeklerine numarali kupe takiyorlar. Ancak bu plastik kupleler kulakların yırtılmasına, akıntılı ve kanlı yaralara ve sonrasında çürümesine neden oluyor. Sokaklarda kulak ağrısı ve ateşle yaşayan, kulakları iltihaptan şişen hayvanlar gittikçe çogalmakta. Buna bi cozum bulunmali cidden. Sizinde dusunceleriniz merak ediyorum.

1 CEVAP

izmir_pet

Benim kopegim de barinaktan ve 2010yilindan beri kupeli. Malesef cok kotu bisey ama yapilicak bisey yok. Cikarilabilen bi sistem de dgl