Kedinin Vücudu Çok Islak Ve Salya Akıtıyor ????

Basakd

Arkadaşımın kedisinin yavruları var ve bu sabah süt vermiş sulandırmadan ki genelde süt sulandırılır Sütü içtikten bi kaç saat sonra ilk kustu sonra bayağı bi salya gelmeye başlamış ağzından daha sonra da vücudu garip bi şekilde ıslak olmuş şimdi ağzından salya gelmesi kesilmiş ama ıslaklık var ve kediye dokundukça acılı bir şekilde miyavlıyor az önce de iğne yapmışlar kediye

3 CEVAP

gozdeyilmaz

iğne yapıldığına göre veteriner görmüştür ama kedilere süt hiçbir şekilde verilmemeli onun yerine yoğurt sade kefir verebilir belirli ölçülerde büyük kediler sindiremezken hele ki yavrular için çok zararlı

Cansumuezza

süt mü neden olmuş tüm bunlara ?

Gamzessven

Geçmiş olsun, veteriner ne teşhis koydu acaba enteresan bir durum