Bebek Kedilere Cat Milk Verilmeli Mi¿

Catwhisperergi

Anket

Evet. Verilmeli.
(2 oy)
Hayır. Verilmemeli.
(3 oy)
Katiyen çok zararlı... bebeklere zarar verir
(0 oy)
Verirsen daha sağlıklı olurlar ama gerekli değil...
(2 oy)
Toplam (7 oy)

Annemiz 16 martta doğum yaptı. Bebeklere ek besin vermeli miyim…

4 CEVAP

Gamzessven

Emziriyorsa gerek yok anne sütü onlar için en iyi seçenek.emziren kedilere yavru maması veriliyor anneye yavru kedi maması alın, vitamini eksikse vitamin takviyesi yapın

Sudeckmkc

Çok fazla yavru varsa anne ekstradan başka kedilere süt annelik yapıyorsa ve sütü yetersiz geliyorsa anne sütü kadar sık olmamak şartıyla yavruların besinsiz kalmaması için verilebilir. Ama daha çok annenin süt üretimini çoğaltmak için uğraşılmalı

guineapigela

Yavru kac aylik

Catwhisperergi

15 günlük henüz