Kedim Felc Durumda Ne Yapmaliyim

Nurbanu

Merhaba arkadaslar yeni katildigim bu siteye basvuru yapma geregi duydum su an yanimda olan mavisim canim oglum 3 gun önce 5. Kattan düştü kaybetmistim buldugumda belden asagisi tutmuyordu kendi veterinerine götürdüm su an yatili tedavi görüyor cok endiseliyim maddi anlamda sorun yaşıyorum tek basima bakmaya çalışıyorum su an pazartesi gunune kadar beklemedeyiz ve bir hekime gostermemiz gerekiyormus ameliyat durumunun altindan kalkamayacagimi dusunuyorum ve eger duzelmezse uyutmamizin daha dogru olacagi söylendi lutfen bana yardimci olur musunuz ne yapmam gerekiyor?

10 CEVAP

Geçmiş olsun :( instagram hesabınız varmı? Duyuru açalım ilan yapalım maddi destek isteyelim. Keşke direk yardım edebilsem ama yardım edebilecek çok guzel insanlar tanıyorum. Goruşelim

izzy

Barınağa bırak diyen arkadaş hayatında hic barınağa gitmedi anlaşılan bıraktığın günün gecesi ölür kimse de bakmaz

Nurbanu

Cok sevirim gercekten bi kac dernek buldum oralarla irtibata gecmek istiyorum benim degil fakat erkek arkadasimin hesabi var https://www.instagram.com/fahrcncaliskan/ burdan ulasirsaniz cok mutlu olurum ic kanama riskini atlatmis fakat diskisini henuz yapamiyormus 2 saat sonra veteriner ile gorusecegim yuz yuze goruselim dedi korkuyorum acikcasi ulasirsaniz gercekten cok memnun olurum teşekkür ederim

Nurbanu

Kişiler sadece kendi fikirlerini dogru sanıp insanları yargiliyorlar Allah hepimizin yardimcisi olsun gercekten

potterim

ilk öncelikle geçmiş olsun bence en doğru çözüm hekimin soylediğini yapmak

Sizi. Ekledim, kabul edin ilgili yerlere geçiyorum hemen

Nurbanu

Barınağa bırakmak istemiyorum çünkü orda da ayni sorunla karsilasacak eminim tabiki her turlu sorumlulugunu goze alarak kabullendim maddi olarak bi kac dernek buldum oralara basvuru yapacagim teşekkür ederim

Nurbanu

Iletisim bilgilerinizi alabilir miyim acaba yanlislikla kabul etmemis olabilir ben size gondereyim istek

eylulcuk

Hayvanları uyutmak doğru değil sonuçta onu sahiplerinken onun hertürlü sorumluluğunu aldınız en azından sahiplendirmeye veya bir barınağı bırakmaya çalışabilirsin

Sanırım buldunuz beni :) hadi hayırlı haberlere inş.