Fatih Hayvan Hastanesi

Toriri

Merhaba kedimi Fatih hayvan hastanesinde kısırlaştıracağım kedim dişi fiyatları ne kadar ve kısırlaştırmadan önce randevu mu almak gerekiyor biliyor musunuz?

4 CEVAP

smgbkrccc

Bende orada kısırlaştırmayı düşünüyorum. Geçen sorduğumda fiyatı 280 tl demişti arayıp sorabilirsiniz sizde detayları için. Randevu almak gerekiyor diye biliyorum ama nasıl veya yakın zamanlı randevu verirler mi bilgim yok. Dediğim gibi arayarak bilgi almanız daha doğru. Yakın bir süre içinde kısırlaştırsanız memnun kalıp kalmadığınızı yazabilir misiniz? Orada kısırlaştırma yapan insanlar varsa onlarında deneyimlerini paylaşmaları çok güzel olur

Toriri

Merhaba ben kedimi diğer ay kısırlaştıracağım size haber veririm.

ziley79

Daha gecen haftalarda bi tanıdık erkek tekir kedisini 200 e fatih hayvan hastanesinde kısırlaştırdı ve gayet memnun önceden gidip bilgi almışlardı bide dişi kedileri var onada 250 lira demişler ama dişi kediyi 1gece gözlem altında tutuyolarmış bilginiz olsun

smgbkrccc

Bana 280 dediler ona nasıl 250 dediler acaba. Aynen 1 gece gözlem altında tutuluyor, 10 gün sonrada dikiş aldırmaya gelmeniz lazım demişlerdi bana da.