Mama Önerisi Ve Beslenme Hakkında

justwerelax

Arkadaşlar merhaba kedimiz 17.ayını doldurdu mart ayı başında kısırlaştırma yaptırdık(dişi)

N&D az tahıllı ve tahılsız olanı kullanıyordum mama olarak bir süre sonra kaşıntısı artınca bıraktık.

10 aydır brit care sunny kullandık sorun yaşamadık. Şimdi kısırlaştırdık normal yediği mamanın iki katını yemeye başladı. Kilo alımıda hızlandı . Aynı mamayı kullanmamda suan için sakınca olmadığını söyluyor veterinierimiz fakat ben kısırlaştırılmış mamasının daha sağlıklı olacağı kanaatine vardım .

Kilosu 50 lirayı aşmayacak şekilde Balıklı kısırlaştırılmış kedi maması arayışındayım. (Tavuklu mama aşırı tüy döküyor bella da)
Gimcat multivitamin ve maltını 4 aylıktan beri düzenli kullanıyoruz , kuru mama haricinde birşey vermiyoruz . Yaş mamayı yemiyor.

Önerilerinize açığım. Teşekkürler

2 CEVAP

Sselin1

Naturea nin balıklı mamasını kullanabilirsiniz 7 kiloluk olanini alirsaniz kilosu 50 liraya geliyor. Kedinizde bariz bir kilo alımı yoksa bence de mamanizi degiştirmenize gerek yok tabi kedinizin sagligi icin gun icinde oynatin hareket etmesini sağlayın

AydanMai

Advance in kisirlastirilmis kedi mamasi var kilosu 35 tl deneyebilirsiniz