Sokak Kedilerine Mama?

Anket

BonaCibo(ücretinin dolayı belki aşamaya bilirim)
(2 oy)
Reflex
(10 oy)
EcoNature
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Kilosu 15 lirayı geçmeyecek bir mama arıyorum. İçeriği sokaktaki minnoşlarım için zararlı olmasın isterim. Şimdiden teşekkürler. Ailem mamaların fiyatını bayağı kısıtlıyot.

10 CEVAP

Buradaki mamalarin hiçbiri bir halta yaramaz ben size Los canis gourmet i. Öneririm Los canisin mamaları Türkiye'de üretildikleri için hem çok kaliteli hemde ucuzlar 15 kilosu 110 lira bu makamın link aşağıda

https://www.mamaci.com.tr/urun/los-felis-gourmet-15-kg-kedi-mamasi/

Los Felis de taurin var ama

Anonymus552223

15 kiloluk enjoy 100 tl falan. Ondan da alabilirsiniz

Teşekkürler

minnoskoss_123

Güvenilir bir yerden açık mama da alabilirsiniz:) Ama altını çizerim. GÜVENİLİR.

lokum_british

@White_Coffe_Cats bu marka hakkında bilgi sahibi olmasam da Taurin kedilerin olmazsa olmazıdır ve hayati önem taşır. Uzun uzun yazmayayım ama Google'da "kedilerde taurinin önemi" yazıp araştırırsanız ne kadar elzem olduğunu ve eksikliği halinde ne gibi rahatsızlıklara sebebiyet verebileceğini öğrenebilirsiniz. Alacağım mamanın içinde taurin olmasına mutlaka dikkat ederim ve haftada 3 kez içinde taurin bulunan multivitamin takviyesi yaparım. Eğer kedinize içinde taurin bulunan bir mama yedirmiyorsanız mutlaka araştırın veya veterinerinize danışın. :(

Sedanurdrl

benim sokakta 15 tane kedim var 6 sı hamile biri doğurdu hepsine reflex mama veriyorum. Hamile kedilerimede ıslak mama takviyesinde bulunuyorum. Ailemize yeni üyelerde katılacak inşallah heyecanla bekliyorum. 15 kiloluk reflex mama 1.5 ay yetiyor bize neredeyse günde 3 öğün besliyorum.

Gamzessven

Reflex tavuklu aldım ama yemiyor mahallemizdeki kediler. Acaba bizimkilerde mi sorun var deyip çapa hastanesindeki kedilere götürdüm(orda çok kedi var) ordakiler de çok yemedi. Aşırı acıkınca bişey bulamayınca son şans olarak yiyorlar. Ama reflexi yemeyen econature,enjoyu falan da yemez diye düşüniyorum. Bonacibo zaten tuzlu zararlı bir mama. Tek tavsiyem önce küçük paket alıp yiyorlar mı diye denemeniz

Cevaplar için teşkkürler reflex alacağım

kh

Ana hesabımda bende bu soruyu sormuştum iki yavru cins kedim var n&d ve canin kullanıyorum onlar için. haliyle çok masraflı oluyo sokaktaki canlar için alınabilicek uygun fiyatlı mama arıyordum. Econature aldım bi dönem. Onun yerine enjoy alınabilir. bonacibo hakkında fikrim yok bi kaç gün sonra barınağa yardım yapıcam ve bende galiba los felis i tercih edicem. küçük bi paket inceleme yapmayı planlıyorum. İlk kedi sahiplendiğim de fiyatlara çok takıyodum karşılayamayız diye korkuyodum aksine durum varsa içeriği iyi bi mama kullanılmalı . Sokaktaki miniklere de canin kullandım herkes canin para tuzağı dese de alıncak güç varsa tavsiye ederim. Kedi mama tartifleri veren bi sayfa olduğunu duydum o tarifleri de uygulamak iyi olabilir.