Klozet Eğitimi Hakkında.?

batinaydogan1

Merhabalar kedim için klozet eğitimine başladım fakat üstüne çıkmaktan korkuyor. Elimle koyduğumda düşecekmiş gibi davranıyor ve biraz kokladıktan sonra hemen yere atlıyor. 1 hafta oldu ve henüz tuvaletiniyapmadı. Klozet eğitimi veren var mı.? Varsa deneyimlerini paylaşabilir mi.? Vazmıgeçmeliyim yoksa devam mı etmeliyim.?

9 CEVAP

Anonymus552223

Ama sadece çisini oraya yapiyor, kakasini taşa:( görmek istiyor sanirim ürünu

bappatan

İlk başta deliğin tamamdn olmaması gerekiyor diye biliyorum ama direk kum olmalı. Bir de kum kabı varsa ortalıkta gider ona yapar yani belki pis kumundan biraz klozettekine dökmeyi deneyebilirsiniz koku alsın

Anonymus552223

Hem kendi normal kutusu hem de o tuvalete alistirma kutusu mu var? O zaman kendi eski yerinden vazgecmez ki.. Sadece eski kumundan ve biraz da yeni kumu tuvalet alistirma kutusuna koyup oyle deneyin. Tutmaz belki eski kumunu koklayinca

Anonymus552223

Evde alaturka ruvalet var mi? Onda daha kolay olur. Kendi alisirsa alisir alismasza yapacak bisey yok. Bir haftadir hicbir yere mi yapmadi? Zorlamayin o zaman bence

Anonymus552223

Alaturka tuvaletin ortasina yapiyo bizimki nasil ögrendiyse kendi ogrendi benim de işime geldi

batinaydogan1

Güncel.

batinaydogan1

Alaturka var şimdi oraya da deneyeceğim. Klozete yapmadı yoksa normal tuvalet kabına tuvaletini yapıyor. Alışmaya alışır isteği var ama klozet üstünden korkuyor biraz :)

batinaydogan1

@bappatan denedim kendi kumundan biraz karıştırdım kokusunu aldı ama yine yapmıyor :) ortada kumu var onu kaldırmak istemiyorum tutmasın diye

batinaydogan1

Bide öyle deneyim o zaman :)