N&D Tahılsız Kedi Maması Çeşitlerini Deneyenler

lokum_british

Anket

Balıklı
(2 oy)
Kuzu etli
(3 oy)
Tavuklu
(1 oy)
Diğer ( Bıldırcınlı, ördekli, geyikli, domuzlu vs)
(1 oy)
Toplam (7 oy)

Merhaba, 10 aylık kedimizi geçtiğimiz hafta kısırlaştırdık. Veterinerimiz kısırlaştırılmış veya yavru kedi mamasına gerek olmadığını, direk yetişkin mamalarına geçebileceğimizi söyledi.

N&D tavuklu narlı yavru kedi mamasını kullanıyorduk ama bir sürü seçeneği var N&D'nin, onları da denemek istiyorum ama aldıktan sonra yememesinden korkuyorum. Diğer seçenekleri ( balıklı, kuzulu, bıldırcınlı, ördekli, geyik etli) deneyip de kedinize yediremediğiniz oldu mu? Veya en çok hangisini severek yedi? Tüketici yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

4 CEVAP

Hybbrisss

Balıklısının çok ağır bir kokusu var yani bizim açımızdan pek severek yememişti ama bitirmiştik paketi daha sonra kuzu etlisinden sipariş edelim dedik ve benim kedimde su an kısır banada kısırlaştırma kedi mamasına gerek olmadığını söyledi kuzu etlisini bayılarak yiyor tavsiye ederim :)

beautifulcat

Kuzu etine yeni yeni geçiş yapmaya başladık. Bıldırcınlı ve tavuklusunu yedi. Çok severek tüketiyor hepsini. Seçici bir kediyse, N&D'ye mail yollayarak tester talebinde bulunabilirsiniz. Kediciğe afiyet olsun:)

Sselin1

Benim kedilerimin ikiside ringa balıklısını daha çok sevdi kuzuluyu da yiyorlar ama çok severek degil diğerlerini denemedim

Faytekin

Domuzlu ve bildircinliyi denemedim, digerlerinin hepsini severek yediler benimkiler, hatta kuzuluya takla atacakti neredeyse Maçom :)