Bana Uygun Köpeği Bulmamda Yardımcı Olur Musunuz

ceriic

Arkadaşlar apartmanda yaşıyorum. Daha önce köpek baktım deneyimim var. Maltese terrier yada yorkshire terrieri arasından sizce hangisini secmeliyim? Yorkshire terrieri sanırım sımarıkmıs havlama alışkanlığı vardır diye düşünüyorum. Havlama sorunu yasamak istemiyorum.

17 CEVAP

Merhaba. Her köpek havlar. Bunu cinse kıyaslamak yanlış. Köpeğinizin havlama derecesini siz ayarlayacaksınız. Düzenli bir eğitimle en aza indirebilirsiniz havlamasını.

Yorkshire ve maltesenin pek farkı yok. Yorkshire daha çok bakım ister ama. Tüyleri vs.

Köpeklerin cinslerinden çok, sizin ona nasıl baktığınız önemli. Kötü köpek yoktur, kötü sahip vardır.

Bu arada umarım o iğrenç petshoplardan değil sokak ya da barınaklardan sahiplenirsiniz.

Sevgilerimle...

potterim

maltese almanı öneririm

Zaraki2

Maltese al ama tarama biraz sıkıntı olabilir

suzan

maltese ya da pomeranian ancak pomeranian ın havlama konusunda pek bilgim yok ama sevecen köpekler seçim sizin :D

zcerenoktay

Satın alma sahiplen :S

Zaraki2

pomerian mı pomerıan boo mu boo havlamaz da pomerıan ırkı bıraz havlar

aycamnkse

bu sitedrn sahiplenin o kadarda zor degildir herhalde bence buradan sahiplenin hem ayrica illa bir irk olmak zorundami kucul tip sokak kopekleri var onlarida sahiplenebilirsinizz??

suzan

ayrica bu bahsedilen 3 cinsin de teacup'ı var

defne

Maltese al

Puppy730

Benim oğlumun en zor bakımı tüy bakımı. Çok tiftikleniyor.

endofbeauty

Fransiz bulldog. Sessiz sakin tembel.

dumanonur

Yorkshire

Aycanur

Pomerian boo. Mudur nedir o köpek cinsinden al bence

suzan

boo bir pomeranian köpeğin adı :) ünlü bir internet fenomeni kendisi
pomeranian = çok şımarık ve kolay eğitim almaz
york. = kolay eğitilir ve fazla havlamaz (istisnalar dışında) HEPSİ ÇOK İYİ
maltese = tüyleri bakım ister iyi bir yürüyüş arkadaşıdır fazla havlar

EĞER ALACAKSAN SAHİPLEN BİR SÜRÜ EV ARAYAN YAVRUCAK VAR YAZIK ONLARA DA LÜTFEN SATIN ALMA !!!

ceriic

Arkadaşlar satın almaya karşıyım merak etmeyin