Kedim Tuvalete Çıkamıyor

ecemcal

Kedim 2 aylık. Tuvalete çıkamıyor. Bir öneriniz var mı

3 CEVAP

lokum_british

Benim kedim de 4 gün kabızdı. Yaş mamaya 1 tatlı kaşığı zeytinyağı karıştırıp yedirebilirsiniz, karnına masaj yapabilirsiniz, probiyotik desteği verebilirsiniz ( veterinerim tavsiye etmişti, çocuklar için olan 1 flakton Enterogermina'yı maltla karıştırıp içirdim ve 10 dk sonra tuvaletini yaptı ama veterinere danışmadan vermeyin, sizinki çok küçük henüz).

Sselin1

Ev yoğurdu içirin doğal probiyotik. yaş mama yiyor mu peki? sadece kuru mamayla besliyorsanız ve yeterli su içmiyorsa kabızlık yaşayabilir

sanatarakci

küçük yaşta olmasından dolayı hazımsızlığının yüksek olması normaldir bence siz bir yerlerden ona çimen yedirebilirsiniz ilk çare olarak fakat kesinlikle bir veteriner hekiminize başvurun