3 Haftadır Gelmeyen Kedi?

Catlady12

Arkadaşlar bahçede kedi besledik büyüttük üç kardeş.İkisi erkek biri dişi.Bir erkeği kısırlaştırmıştık dişi hamile diye kısırlaştıramadik digerini de veteriner henüz daha gelişmemiş diye kısırltırmadı.Ki 8 aylıklardi zaten.Bahçede bakıyorduk hep gezer gelirdi her gün burdaydı.Kısır olmayan birden kayboldu?3 haftadır gelmeyen kedinin ölmüş olma ihtimali yüksek ihtimal midir?Yani dönecek olsa 3-4 günden dönmesi gerekirdi degil mi :(

9 CEVAP

Cansumuezza

maslesef sokaktaki kedinin hiç bir garantsi yok. en fazla bir iki haftda geri gelird diye düşünüyorum. sanırım başına birley geldi

Cansumuezza

yada beslenip barınacağı başka bir yer edindi inşallah böyle olmuştur

Catlady12

Ben o yüzden kısırlaştırmak istedim ki kaçıp başına bisey gelmesin diye veteriner kısırlaştırmadı :( bizi çok seviyordu hiç ayrılmazdi birden gitti o kadar üzgünüm ki internete bir sürü ilan verdim ama daha ne yapabilirim bulmak icin bilmiyorum :(

Catlady12

Başka fikri tecrübesi olan varsa yorum yazabilir mi arkadaslar :(

Faytekin

Valla ben evde baktigim halde 15 gun falan gelmedigi oldu,normal yani kısır degilse,ama uysal bir kediyse birisi de alip sahiplenmis olabilir,diger secenekleri dusunmek istemiyorum zaten,umarim doner geri

Catlady12

Evet en cok o diger secenekten korkuyorum cok uysaldi cok ozluyorum onu zaten kardesleriyle bakiyoruz ona cok mutluydu burda da.Birden gitti keske oyle olsa evi olmasini ben de isterim ama yeterki basina bisey gelmesin :( sizinkini siz mi bulmustunuz kendi mi gelmisti

Catlady12

Evet en cok o diger secenekten korkuyorum cok uysaldi cok ozluyorum onu zaten kardesleriyle bakiyoruz ona cok mutluydu burda da.Birden gitti keske oyle olsa evi olmasini ben de isterim ama yeterki basina bisey gelmesin :( sizinkini siz mi bulmustunuz kendi mi gelmisti

Anonymus552223

Ne oldu kedi dondu mu? Biraz arasaydiniz bizim burda bir kedi catida kalmis mesela, oyle sacma yerlere giriyorlar ki.. Belki de kurtarilmayi gerektiren bir yerdedir

Catlady12

Dönmedi :(( bakındım hep ama bulamadim ama dediginiz gibi gene daha dikkatli bakarim cok üzülüyorum