French Buldogg Mama Öneri

CAGRiORAL

1 yaşında french bulldog proplan pupy kullanıyorum çok fazla tüy döktü sırtında deri ncek nerdeyse aşıları felan zamanında yapıldı mama değiştirmek istiyorum tüy besleyici kullanan tavsiye ederse sevinirim teşekkür ederim

1 CEVAP

hayvansever_

köpeklerin daha sağlıklı bir hayat sürmesi için önere biliceğim benim de zamanında fazlaca kullandığım acana marka mamalardır çok denemeler sonucunda acana dan başka mama kullan mamaya karar verdim bu saatten sonrada yine köpek alsam acana kulanırım size de denemenizi öneririm. :) (bir sürü çeşidi var eğer karar veremezseniz özelden her zaman yaza bilir siniz iyi günler.)