Kedim Sürekli Kusuyor :(

Egisim

Kedim Ege 3.5 yaşında aşıları tam bugün sabahtan itibaren kusmaya başladı napicagimida bilmiyorum ilk defa geldi başıma merkeze çok uzak biyerdeyim veterinere de götüremiyorum on tedavi ne yapabilirim

2 CEVAP

Aşı yaptırırken nasıl goturduyseniz simdi de goturmeniz lazim onemli bisey olabilir biz buradan anlayamayiz ne olduğunu

Ahsenbb

Birşey yutmuş olabilir-ki cok tehlikelidir- özellikle ip.Sağlık olarak bir problemi de olabilir.Vete gözükmesi gerekiyor normal değil malesef.