İç Parazit Hapının Etki Etmeme Durumu Var Mı ?

Sselin1

Kedilerim iç paraziti olan kedilerle aynı tuvaleti kullandı. bulaşma ihtimalinden dolayı ikisine de ilk kez veterinerde iç parazit hapı uyguladık ama dışkılarında parazit göremedim ishal de olmadılar acaba iğne gibi etkili olmayabilir mi tabletler? ya da etkili olmasında markasının bir önemi var mı?

3 CEVAP

bappatan

Hap iğneden daha etkilidir. Bunu veterinerler söylerler içiniz rahat olsun.

Ahsenbb

İç parazit hapı yeterli zaten iğne yapılmasına gerek yok olsa kullandığı gün ve seyreden 3 günde atar vücudu

Sselin1

Hapın iğnenin alternatifi olduğunu bilyorum zaten sadece iğne gibi kesin etkili mi etki etmeme durumu var mı diye merak etmiştim. Demek ki parazit bulaşmamiş ozaman teşekkürler cevap için