Köpeğimin Dışarda Doğurması Saglıklı Olur Mu ?

Serdar4848

Anket

Evde daha iyi olur
(5 oy)
Dısarda sorun yaşamaz
(1 oy)
Toplam (6 oy)

1 yaşındaki köpeğim hamile ve kendi alanında doğurması sorun olur mu?

Kulübesinin etrafı tel ile çevrili ve zemine çakıl döktük. (Yagmurda çamur oluyordu heryer.)
İlla evde mi doğurması gerek ?

6 CEVAP

Ayse_naz_G

en doğru kararı verdiniz :)

Ayse_naz_G

dışarısı soğuksa ve yanında siz olmayacaksanız gece doğurma ihtimali var,yavrular kulübede olmasına rağmen donabilir,ne olursa olsun siz güvenlik açısınan evde doğurmasını sağlayın yavrular inşallah sağlıkla dünyaya gelirler :)

Serdar4848

Yanıtınız için teşekkürler.
Saglık önemli ✋
O yüzden odamda doğurması için bi koşe hazırlayacağım.

Serdar4848

Peki sizce burası uygunmu ?
Tabi zemine daha temiz ve steril bir şey koyucam.
RESIM LINKTE

Ayse_naz_G

uygun gibi duruyor fakat nasıl fotoğraf attığınızı çözemedim açıkçası normalde atılmıyorda :)

Serdar4848

Www.hizliresim.com a yukleyip attim ama bende hatalı.Tum ekranımı doldurdu. (Telefonda)