Kedini Tuvalete Günde Kaç Kez Gidiyor

mmuratyilmazz

çiş ya da kaka için toplamda gün içinde ortalama kaç defa gidiyor. benim kedim 7 civarı ve veteriner çok fazla dedi.

5 CEVAP

Sedanurdrl

bizimkisi günde 10dan fazla gidiyor ama bizimkinin mesanesinde kalınlaşma var bu yüzden çok sık gidiyor.

izmir_pet

Tamamen yeme sıkligina bagli. Benimkiler de sık gidiyor ama mamasini sık verdigimden. Saglik sorunu yoksa yada mamayi sık veriyorsaniz gayet normal

Anonymus552223

Küçükken daha çok gidiyorlar, kac aylik kediniz?

mmuratyilmazz

1.5 yaşında ama hep böyleydi

bappatan

Normal kediler büyük için 2 küçük için de 2-3 giderler normali budur. Sizinki ciddi anlamda fazla. Parazit ve enfeksiyonun buna yol açtığını okumuştum