Balıklı Kısır Kedi Maması Tavsiyesi

bbahadir

merhaba,
kedimi yaklaşık 1 yıldır N&D kedi maması ile besliyorum.herhangi bir sağlık problemi yaşamadık fakat çok tüy döküyor.
bu sebeple balıklı bir kısır kedi maması arıyorum fakat N&D de böyle bir mama yok.,acana ve orijen beni aşar.fakat kötü bir mama da almak istemiyorum.
tavisyeleriniz için şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

Faytekin

O zaman tek secenek var Matisse somonlu, hem uygun hemde guzel bir mama ND ile ayni firma

lokum_british

Az önce başka bir başlığa yazmıştım ama buraya da yazayım. Veterinerimiz, kısırlaştırılmış kedi mamalarının tamamen pazarlama stratejisi olduğunu, bu yüzden istediğimiz yetişkin mamasına geçebileceğimizi söyledi. Özellikle kısırlaştırılmış kedi maması almanıza gerek yok, sabah akşam doğru ölçülerde mama vermeniz yeterli kilo almaması için.

Sselin1

Kedinizin kilo problemi yoksa n&d nin balıklı mamasını kullanabilirsiniz ya da karişık verip dengeleyebilirsiniz bir sorun olmaz.

Sselin1

Kuru mamaları Karıştırıp kullananlar var bir sorun olduğunu duymadım hiç. Ama dedigim gibi kedinizin kilo problemi yoksa n&d nin balikli mamasını kullanabilirsiniz ben oyle yapıyorum.

Sselin1

Kesinlikle öyle acana orijen gibi markaların kısır kedi maması yok mesela sadece yağ oranı daha düşük mama seçeneği var. n&d kısır mamasının da normal mamadan tek farkı yağ oranının düşük olması diğer tüm değerler aynı

bbahadir

nasıl yani sürekli karışık mama verebiliyor muyuz ?
ya da arada mı karıştırmalı?

bbahadir

Kilo problemi olup olmadığını hafta sonu veterinere gidince anlıcaz ama sınırda gibi :)

bbahadir

O zaman nd nin balıklı maması ile karışık versem sorun olmaz değil mi?