Kedimin Kakası Koyu Yeşil

Semiha3737

Arkadaşlar kedimin kakası koyu yeşil ama katı isal durumu yok bu neden olabilir mamadan kaynaklı olabilir mi?

4 CEVAP

Sudeckmkc

Zehirlenme durumunda mavi ya da yeşil olabiliyor veterinere götürün

guineapigela

Zehirlenmeden kaynakli olabilir

Kerebic

Semiha3737 kedinizin kakasının yeşil olduğunu yazmışsınız, aynı renk benim kedimde de var. İshal degil fakat koyu yesil. Bu konudaki deneyiminizi, neler yaşadığınızı yazar mısınız? Neymiş sorun?

Semiha3737

Merhaba. Önemli bir durum olmadı. Golosi mamaya geçtiğimde düzeldi. Mamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sizin kedinin durumu nasıl ?