Kedime Ne Önerirsiniz:)

sanatarakci

merhaba, evimde yeni sahiplendiğim yaklaşık 2 aydır benimle olan 3 yaşında bir kedim var ve ona midesine iyi gelsin diye site bahçesinden otlarını düzenli bir şekilde yediriyorum fakat ariyetten malt macunuda tüketmek istiyorum sizce bir problem olur mu?

9 CEVAP

Çimleri kendinizde yapabilirsiniz hem daha temiz olur

Ayse_naz_G

gimcat çok iyi bir marka onu öneririm :)

lokum_british

Aksine yararı olur maltın. Ot yedirmenize gerek kalmaz tüy topaklarını kusması için, direk dışkıyla atar ve böylece rahatsız olmaz. Uzun zamandır Trixie'nin kedi maltını kullanıyorum ve çok memnunum.

Sselin1

evinizde buğday çimi ekebilirsiniz kediniz ihtiyacı olduğu zaman taze taze yer ekstra olarak malt vermenizde bir sıkıntı olmaz haftada 2 3 kere verebilirsiniz

Sselin1

Ben gimcat kullanıyorum ilk başlarda hiç sevmediler patilerine sürdüm bu şekilde yalayıp yemek durumunda kaldılar. Sonra ne olduysa sevmeye başladılar suan bayılarak tüketiyorlar

lokum_british

Trixie markasının kedi maltını kullanıyorum. Alman markası, tadını sevmeyen kedi görmedim :)

sanatarakci

ota bayılıyor ve kendimde yaptım fakat tarafına bakmadı ayrıca 1,5sene sitede baktıktan sonra sahiplendim otlarla arasındaki bağ bir başka:):):)

sanatarakci

malt macununu şimdi sipariş veriyim o zaman peki ya hangi maltı önerirsiniz?

sanatarakci

teşekkürler