Anne Kedi Kabul Etmiyor

Beyzanurtzlk

Arkadaşlar yardım edin nolur. 3 yavru var kapıda binanın içindeydiler anne sakladı sanmıştım ama koliye düşmüşler sesleride çıkmıyordu 2 gündür oradalarmış dün gece buldum. Kapının önğne çıkardım yuvayı anneye gösteriyorum yavruları reddediyor. Hayvanlar 2 gündür aç. Annem kesinlikle ilgilenmeyeceksin mikrop kaptın yeni yeni iyileşiyorsun dedi yaklaşamıyorum. Nolur ilgilenen olmaz mı? Ağlamaktan helak oldum

11 CEVAP

Anonymus552223

Anne nasil kabul etmiyor? Ayrica minicik kediden ne mikrobu kapacaksiniz ki? Eldivenle sut tozu verin arada biz ne yapabiliriz ki

Süt anne ilanı verin hemen

Ya da onlara bakabilecek birine verin süt tozuyla hayatta kalırlar

Gamzessven

İstanbulda neredesiniz süt anne vardı hala emziriyorsa sorabilirim arkadaşıma

Anonymus552223

Bence siz anneyi acil belediyeye falan kisirlastiein, henuz hamile kalmamistir. Yoksa yine ugrasacaksiniz. Yazik yavrulara da yine dogurur o bu yaz

Anonymus552223

Siz ilgilenemeseniz de belediyeyi cagirin alsinlar, kisirlastirip getirsinler. Yavrularini cabuk unutur merak etmeyin. Bizim kadar duygusal degiller. Ama kesinlikle beslemiyordu degil mi yavrulari yani bundan emindiniz

Beyzanurtzlk

Binada sıkışıp kalmışlar 2 gün sesleri çıkmıyordu aramadığım yer kalmamıştı. Sabahta çıkardım yanına götürdüm kokladı gitti. Yavrular miyavlayınca hemen yanlarına koşan anne miyavlıyorlar dönüp o erkek kedinin peşinden gidiyordu..

Beyzanurtzlk

Veteriner aldı anne kedileri varmış bebişleri kabul etti emziriyorlar(ve bünyem çok büyük bir enfeksiyon kaptı hassaslaştım annem toz toprak kedi tüy bu bir kaç hafta ilgilenmeme kozıyor) bir sorun var. ANneyi dün çifleşirken gördüm kaç defa. Bugünde yuvanın orada miyavlıyordu. Vicdan azabı çekiyorum acaba çocuklarını mı arıyor? Ama dün yanına götürdüm sanki hiç bir şey yokmuş gibi dönüp gitti. Miyavlattım hepsini sadece bakıyordu yoluna gidiyordu.

Doğu olanı yapmissiniz yavrulari almasaydiniz acliktan ölebilirlerdi

Beyzanurtzlk

Anne yavruları aramıyordur değil mi? Dün o kadar çok miyavladılar ki yavrular yüzlerine bakmadı bugün onları aramıyordur değil mi?

Anonymus552223

Kisirlastiracaksiniz degil mi? Cok onemli bu yoksa yine yavrulayacak bu yaz, hemde bir kac gun icinde kisirlastirmalisiniz. Yoksa gebe kalir