Kedimin Gözü Hala Dışarda

vildan27

5-6 ay kadar önce sitenin bahçesinde baktığımız kediyi sahiplendik.kısırlaştırdık ,aşılarını yaptırdık.özellikle ilk dönemler dışarı çıkmaya çok hevesliydi,kısırlaştırdıktan sonra ve bu durum biraz azaldı ama hala dışarı çıkmaya çok hevesli,özgürlüğünü mü kısıtladık diye düşünüyorum,ara sıra bıraksam mi diışarı diye düşünüyorum bu defa da başına bir şey gelir diye korkuyorum.önümüz yaz ve ben Gaziantep gibi sıcak bir memlekette yaşıyorum,yazı nasıl geçireceğimizi düşünüyorum.zamanla alışır mı acaba.balkona çıkmasın diye kedi uzaklaştırıcı sprey aldım hiç faydası olmadı

5 CEVAP

Ayse_naz_G

tasmayla gezdirin sakın dışarı bırakmayın halamın kedisi vardı gözünün önünde araba çarptı kuyruk sokumu kırıldı ve maalesef hayatını kaybetti :/

minnoskoss_123

Başlığı ilk gördüğümde yüreğim ağzıma geldi:/

Anonymus552223

Sitenim bahcesine alisiksa, keskenkisirlastirip bahcede bakmaya devam etseydiniz. Disari alisik kedi yerine hic disarsini gormemis, ve sokaga salinaca, sahiplendirme ilanlarindan veya barinaklardan sahiplenmek daha iyi gibi geliyor bana

Anonymus552223

Bazi kediler boyle oluyor, benim de yari zamanli bir kedim var boyle eve geliyor yiyor iciyor dinleniyor, sonra kaciyor, eve alismadi hic. Ben de zorla tutmuyorum.

Cansumuezza

balkona çıkmasını engellemek yerine balkonuzu güvenli hale getirin onun için,benim kedim hiç dışarı görmedi yinede en sevdiği yer pencere kenarı ve balkon doğal tv onlar için dışarısı. ama kediniz dışarı gidip gelmesin o şekilde yarım yamalak belli bir yaşam tarzı olmayan kedilerin akıbeti hiç iyi olmadı.