Kedimde Kızma Dönemi

dilaraokur

kedim henüz 4 aylık bile olmadı ama kızma dönemine girdiğini düşünüyorum bu normal mi

3 CEVAP

smgbkrccc

Aynı durumu bende yaşadım, çok erken bir şeyi mi var acaba dedim :) 4.5 aylıktı yaklaşık. Sonuç; kızgınlık dönemi. Veterinere gitmiştim ben de acaba ağrısı var anlatmaya mı çalışıyor diye. Bence sizde götürün ne olur ne olmaz ama çok küçük kızgınlığa girmez diye düşünmeyin.

mialipa

ne gibi belirtileri var? aslında ergenlik için oldukça küçük benim kedim de 6 aylıkken girmişti ilk kez kızgınlık dönemine, veterinerimiz kilosunun da etkili olacağını söylemişti. biraz fazlaydı ayına göre kilosu, sizin de öyle bir durum olabilir.

dilaraokur

Kilosu fazla değil. Hiç uyumuyor bütün gün miyavlıyor kendini sürekli sevdirmek istiyor ve hiç uyumuyor. Su içmiyor önüne su koyduğumda üstüne falan çıkıyor. Ergenlik için gerçekten küçük ne olduğunu anlayamadım veterinere götüreceğim