5Aylık Erkek Köpeğin Çocuğu Olma İhtimali?

yagmur2018

Merhaba, benim 4 yaşında bir dişi cockerım var ve bir ay önce kendi yavrusuyla çiftleşti yavru 5 aylık fakat kitlendiler. Köpeğimin hamile kalmış olma ihtimali var mıdır? 5 aylık bir erkek cockerın gelişimleri tam olarak tamamlanmış olabilir mi?

1 CEVAP

7 aydan önce bu cinsel birleşme neredeyse imkansız olarak görülüyor. Dişi olan köpeğinizde herhangi bir farklılık -huysuzluk, şişkinlik, yorgunluk vs.- gözünüze çarptıysa tedbir amaçlı veterinere gitmenizde fayda var ancak herhangi bir değişiklik gözlemlemediyseniz endişelenecek bir durum yok. İyi Günler.