Kedi Kedim Bana Miyavlıyor ?

Okanerdal

Kedimin cinsin Persian 1 yaşına yeni girdi. Şuan Kızgınlık döneminde, eşim ile geçirdiği tüm vakitlerinde sessiz sakin uslu bir kız iken, ben eve girdiğimden itibaren durmadan miyavlıyor, bütün derdi benmişim gibi , sesime dahi tepki veriyor. Ne olabilir acaba?

5 CEVAP

Peraa1

Kimsenin cevaplayacagı yok sanırım:/

gulmerve

Size nazlanıyor olabilir bizde de bana aynı tepkilerdeydi kedim çiftleştikten sonra düzeldi ama tabi ki sonra yine başladı kızgınlık dönemi sandığımdan daha sık tekrarladı çünkü.

Okanerdal

Evet kızgınlık dönemi bizde de oldukça şiddetli bir saniye bile susmuyor. eşim ile sessiz durabiliyor ama beni görsün aman allahım öyle birşey olamaz dersiniz. A diyorum yer gök inliyor :)

gulmerve

o kadar çok anlıyorum ki sizi :) umarım düzelir bizimkinin başka halleri de var yanı sıra onun için epey zorlu süreç bizim için.. çabuk atlatır umarım. :)

Okanerdal

Sizin içinde umarım atlatır, ilgi ve sevgi herşeyin ilacı