Kedim Isırıyor

ecemcal

Kedim sürekli ısırıyor. Oyuncağını bırakıp elime saldırıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim. Enerjisi çok fazla geliyor

5 CEVAP

darknight53

Bir veteriner bana yüksek sesle şşşş yapın demişti gerçekten işe yarıyor başka yaramazlıklarında da işe yarıyor deneyebilirsiniz . Ben bunu diyorum ama benim kedimde hala ısırıyor hatta iyice büyüdü kanatıyor artık çok kızmamıza rağmen oyun modunda ellersen her türlü ısırıyor böyle kabullendik sadece uyku modunda sevebiliyoruz :) Tüm derdi sizi sevdiğinden oyun oynamak istemesi ama bunu zaman geçtikçe anlıyorsunuz :)

Sselin1

Bir kediyi yavruyken sahiplendirdik. Verdiğimiz kişiler ellerıne biseler sarıp sert bir şekilde oynatmışlar k9 egitiyor sanki aptallar. Tabi sonra kediyi geri terk ettiler. Geldiğinde Kediyi sevemedim bile elimi kaldırdığım gibi elime koluma saldırıyor onu elimle ikaz ettiğimde daha çok saldiriyordu. Şuan Bi haftadır bizimle oynamak için elime saldirdiğında elimi çekip fiziksel bir tepki vermeden hayır diyerek ona kızıyorum hemen çorap veya iple oynatıyorum bu şekilde benmle nasıl oynaması gerektiğini öğrendi davranışları %70 degişti diyebilirim şimdi ısırsa bile acıtmıyor

mrvnrr

Küçükse yapar. Ayrıca küçük olması avantajlı olur alıştırmazsınız elinize atladığında geri çekin ve kızın ona zamanla anlar

jingjing

kaç aylık ? bizim ki de , diğer insanlara yapmıyor ama beni oyuncu arkadaş olarak gördüğünde bana yapıyor ama bayağı azaldı

ecemcal

3 buçuk aylık şuanda