Beylikdüzü Kısırlaştırma

ahmetiri

Herkese merhaba

Yaklasik 2 yasinda scottish fold disi kedim var kisirlastirmaya karar verdik 2 Konu Hakkinda Sizlerinde Fikrini Alayim Dedim Bilgisi Olanlar Mutlaka Vardir.

  1. Kedime 1 Yasindayken Kisirlastirma Yapacaktik Oncesinde Yapilan Testlerde Corona Pozitif Ameliyat Edemeyiz Hatta Kediniz Islak Fip Denmisti Malesef Ölecek Bile Dendi Neyse Sonra Vet. Degistirdim Kedim Suan Gayet Saglikli Sadece Zayif 2.700 Kg Kisacasi Sorum Şu Bu Durumdaki ( corona pozitif ) bir kediye Kisirlastirma Ameliyati Yapilmasinin bir zarari Varmidir ?

2.Sorumda Su Olacak Veterinerimiz Ameliyat Oncesi Test + Ameliyat + Boyunluk + Ameliyat Sonrasi 5 Gun Ilac Falan 1200 - 1300 TL Gibi Bir Fiyat Verdi Bana Cok Fazla Geldi Siz Ne Dersiniz Beylikduzu Bolgesinde Önerebileceginiz Kisirlastirma Icin Vet. Varmi ? Oradan Da Fiyat Alayim

2 CEVAP

Anonymus552223

Bana da cok geldi, ameliyat sonrasinda ilac kullanmadik biz hic fakat kedinizin durumu farkli tabi. O test normalde kac lira onu bilmiyorum, ama kisirlastirma 300 tl bizim tekirdagda, olmadi buraya getirin veterinerimiz cok iyi:)

ahmetiri

Simdi Tekirdagda Uzak Kaliyor Kisirlastirma sonrasi Bi Sorun Olursa Gidip Gelmeside Ayri Sorun Test Olarak Kan Testi Rontgen Falan Dedi 150 tl Kisirlastirmaya 750 dedi Boyunluk 50 Tl dedi 5 Gun Antibiyotik Dedi 45-50 Tl Den 250 TL