Kedi İle Gezmek?

Fablemoon

Bu haftasonu arkadaşlarımla buluşacağım da kedimide şeffaf bir taşıma çantası aldım omuzda da taşınabiliyor ona koyup götürsem sizce bir sıkıntı arz eder mi? Temiz hava

3 CEVAP

Sselin1

Daha önce alıştırmadıysanız bir anda kalabalık bir ortama götürmeyin bence. ilk başta sessiz sakin bir ortam deneyin ve süreyi kısa tutun.

Anonymus552223

Kesinlikle önce deneyin, ben kendi kedimi dusunemiyorum, cok çekingen eve misafir gelince bile saklaniyo. Bahcede falan ne tepki verecegine bakin önce

izmir_pet

Oncelikle bayagi bi alismasi lazim gezmeye. Ve uzun saatler surecekse tuvalet sorun olur. Ben gittigim heryere goturuyorum kedimi ve seviyor ama aliskin olmasi lazim