Kedim Kakasını Kapatmıyor

yck

Arkadaşlar kedime chancemaya nın doğal kumunu almıştım. Ama Kedim kakasını kapatmıyor bunun sebebi ne olabilir. Napabilirim

2 CEVAP

sanatarakci

sebebini bilmiyorum fakat yapabiliceğiniz tek şey o kakasını yaptıktan sonra onun patileriyle kakayı kapatmak bunu bir kaç gün daha yaparsanız eminimki kapatacaktır

srplzngl

direkt olarak gecis yapmak yerine yavas yavas bentonitle karistirmanizi tavsiye ederim.
en basta yari yariya koyun, kumu her degistirdiginizde bentoniti azaltin. cunku biz de yakin zamanda bu tur bir kuma gecis yaptik ama kolay adapte olamadi. tuvaletinin onundaki paspasina yapti cisini, kakasini ortmedi. ama alisti artik, kazip uzerini kapatiyor.