Böyle Bir Tarak Aldım Nasıl Kullanmalıyım?

Chia

Bu tarağı internetten aldım nasıl bir şekilde kullanmalıyım koltuğun üzerindeki kedi tüylerini toplamıyor bu tarak ne için ve nasıl kullanmalıyım?

10 CEVAP

Faytekin

Eșyalari taramak için degil,kedileri taramak için o tarak

Anonymus552223

Yapiskan rulolar var esyalar icin. Batmiyor bu da tuyler cok oldugu icin deriye degmiyor tarak.

izmir_pet

Esya icin rulo harici de var ama bunun gibi telleri yok onun. Bu kedi icin herkesin dedigi gibi. Benimde var ve batmiyor merak etmeyin. Hatta cok hosuna gidiyor kedilerin

Luckysmom

Çok bastırmadığınız sürece tarağı, korkmanıza gerek yok kesinlikle tüylerin altından deriye batamaz .

guineapigela

Onu kedinize kullaniyorsunuz. Koltuklsr vb icinde fur wizard onerebilirim gayet iyi topluyo. Yada terchinize gore rulo da alabikirsiniz

minnoskoss_123

Bu kedinizi taramak için, koltuğu taramak için değil.

Chia

Ama ucu çok sivri batıyor kedimin canı acımasın diye denemedim

Chia

Eşyalardaki tüyü toplamak için nasıl bir alet kullanmalıyım

minnoskoss_123

Bir arkadaşta aynı soruyu sormuştu. Ben verdiğim cevabın aynısını yazacağım; “minnoskoss_123

Tüy toplayıcılarla yapışan tüyleri toparlayabilirsiniz. Carrefour, Migros gibi yerlerde var diye biliyorum. En kolay bulabileceğiniz marka Parex ve Scotch-Brite. Zaten ucuz. Çünkü tek kullanımlık.”

minnoskoss_123

Puanımı da kopyalamışım yanlışlıkla:D