Kedimin Burnunda Siyah Bir Nokta Var

mavideeennn

merhaba kedimi sahipleneli 3 gün oldu burnunda ufak bir nokta var ne olduğunu anlayamadım. kedilerde doğum izi yada ben tarzı şeyler oluyor mu ? yara olabilir mi ? scottishfold cinsi 4.5 aylık

6 CEVAP

Marocan123

patisiyle tahriş etmiş olabilir. :)

mavideeennn

ama hiç geçmiyor

Gamzessven

çok doğal duruyor sanki doğum lekesi,ben gibi. Tabi fotoğraftan gördüğüm kadarıyla

mavideeennn

teşekkürler

bappatan

Kedi aknesi olabilir. Gözlemleyin eğer yayılırsa diş eti de dahil böyle noktalar çoğalırsa bir tür mantar olduğu için veterinere başvurmak gerekir

Marocan123

O zaman ya ben gibi bir şeydir veya doğum lekesi. Korkulucak bir durum yok ve eski sahibindede böyleyse leke gibi bir şeydir bence. :) :)