Kedim Yeni Doğum Yaptı

SEYMADUMAN

merhaba kedim yeni doğum yaptı bundan sonra ona neler yapmalıyım. yavruları ne kadar süre içinde sütten kesilir?

6 CEVAP

Suyunu düzenli olarak her gün koyun. Suyu hiç eksik olmasın çünkü yavrularını emzirmesi için su içmesi lazım. Yavrular 2.5-3 ay içerisinde sütten kesilir. Sütü erken kesmeyin. Ne kadar süt emerseler o kadar sağlıklı olurlar.

Gamzessven

Yavru kedi maması yedirin doğum yapan kedinize

Anonymus552223

Sahiplendirecekseniz, iki aydan itibaren, bir hafta on gun araliklarla sahiplendirin ki hem anne aramasin giden yavrulari, hem de süt birikmesin. Hepsininbirden verirseniz sut birikir. Cogu şeyi anne yapiyor zaten, siz gozlemleyin sadece

dilekz

Yavrular yaklaşık 3 hafta 1 aydan gibi bir süre sonunda su içmeye ve mama yemeye başlıyorlar. Bu süreçten önce su vermeye çalışmayın aynı şekilde suya ve mamaya ulaşmaları da zor olmasın.

SEYMADUMAN

teşekkür ederim

SEYMADUMAN

Herkese çok teşekkür ederim ☺️