Kedilerin Yüksekte Uyurken Düşmeleri?

patili

merhaba arkadaşlar tekrar. benim büyük kız kaloriferin üstünde uyurken pat diye yere düşmeye başladı. öyle derin uyuyor ki bir anda yere düşünce o da ne olduğunu şaşırıyor :D sizce bunun sebebi nedir? eskiden düşmezdi mesela. son birkaç haftadır düşüyor :)) sağlığında yemesinde herhangi bir sorun yok bu arada.

4 CEVAP

PsLuna

Küçükken sığıyorlar büyüdükçe işler değişiyor. :) Uyumaya başladığında tetikte yatıyorlar. Etrafın güvenli olduğundan emin olduktan sonra yayılıp esniyorlar. Tabi o sırada sığmayacakları bi kaloriferin üstünde yattıklarını unutup şap diye yere yapışıyorlar. Benimki o kadar üşengeç ki düştükten sonra kafasını kaldırıp ne oldu diye bakmadan yerde yatmaya devam ediyordu. Portatif çamaşır kurutmalığından yapılma bir kalorifer yatağıyla bu sorunu çözdük. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok seviyor yandaki resimde görebilirsiniz :)

sanatarakci

bence bizdede olan rüyasındaki gördüklerini birden yaşaması olabilir

guineapigela

Bende kedi olsam kaloriferin ustunde yatsam duserdim. Bnce normal bisi. Denge problemi dicemde uykuda sonucta :/
@Sanatarakci nin dedigo gibide olabilir bilememeyiz

lokum_british

Merhaba, radyatöre takılan kedi yatakları var, Google'dan araştırabilirsiniz. Gayet kullanışlı.