Kedimin Meme Uçları Kızardı

meysakcr

Kedimi birkaç gün önce tıraş ettirdik dün fark ettim ki en alttaki 2 memesi kızarmış ben yaladığı için tahriş ettiğini düşünüyorum sizce ne yapmalıyım

5 CEVAP

Eymentalay

Traş makinası da tahriş edebilir benim kedime öyle oldu bir iki meme ucu yara oldu ama hemen geçiyor korkmayın

meysakcr

Veteriner alerjik reaksiyon gösterebiliyorlar bazen dedi yalarsa enfeksiyon olur dedi bizde giydirdik kıyafetini 2 gün beklicez

meysakcr

Veteriner alerjik reaksiyon gösterebiliyorlar bazen dedi yalarsa enfeksiyon olur dedi bizde giydirdik kıyafetini 2 gün beklicez

meysakcr

Veteriner alerjik reaksiyon gösterebiliyorlar bazen dedi yalarsa enfeksiyon olur dedi bizde giydirdik kıyafetini 2 gün beklicez

Sevara

Merhaba lar benim kedim de öyle oldu kaç günde gecıyor kızarıklık