Köpeklerde Kısırlaştırma

Ayyuceokcu

öpeğim 1,5 yaşında 7 kilo ve erkek dün kısırlaştırma ameliyatı oldu dikiş yerinin altında şişlik mevcut ve o bölgesi tamamen kızarıklık içinde bugün tekrar kontrole götürdüm normal dediler ama ameliyattan sonra hiç yürümedi dışarı tuvalete çıkardığımda da sadece oturuyor yürümüyor 1 buçuk gündürhiçbir şekilde yürümedi tuvaletini yapmadı iştahı yerinde su da içiyor sadece yatıyor ve kafasını yere eğip oturuyor bunun nedeni ne olabilir?Tecrübeleriniz varsa yazarsanız sevinirim

3 CEVAP

lokum_british

Şimdi veteriner kuzenime gönderdim fotoğrafı ve sorunuzu. Ağrısı olduğu için oturup yürümeyi reddettiğini ve yine ağrısından dolayı tuvaletini tuttuğunu düşünüyor. Bu renk hiç normal değil, başka bir veterinere muayene ettirsin mutlaka. Enfeksiyon olabilir dedi. Çok geçmiş olsun.

Ayyuceokcu

Çok teşekkür ederim yarın sabah hemen başka bir veterinere göstereceğim

Anonymus552223

Daha once hic kopek kisirlastirmadim, kedi kisirlastirdim ama bu yara hic normal gorunmedi fotosunu veterinere atin bence. Gecmis olsun