Köpek Doğum Yaparken Veterinere Gitmek Gerekirmi.

candincer

Çok merak ediyorum.

3 CEVAP

Peraa1

Evde yapacaksanız veterinerle iletişiminiz olsun doğum sırasında aksilikler olabiliyor basında olup sakinleştirirken doğum sırasında bazen anne bebekteki zarı yırtamıyor siz müdahale edebilir kalbi atmayan bebekte kalp masajınada bakabilirsiniz bizim iki defa basımıza geldi birini eldivenle zarını yırttık diğerinde kalp masajı yaptık doğum sırasında veterineri arayıp destek almanız büyük işe yarar sakin olup iyice arastırın derim:)

guineapigela

Dogumun tam ortasinda goturmeyin. Tecrubeliyseniz evde dogrusunn dogumdan sonra bi goturusunuz

Erdmuygr986

evde doğum yapması daha rahat olacaktır. yine de veterinerinizin numarası telefonunuzda kayıtlı olsun. herhangi bir sorunda aradığınızda gelecektir. sakin sessiz karanlık bir yerde hazırladığınız yatağında, sizin gözetiminizde rahatça doğumunu yapacaktır.