Kopeginizi Yatagina Nasil Alistirdiniz?

DaisyStaff

yoksa beraber mi uyuyorsunuz?
beraber uyuyupta sonradan sknti yasayan var mi ?
tek kalinca mirildaniyor ayri kalmak istemiyor.yataktayken misil misil uyuyor.bende kiyamadigim icin izin veriyorum ve acikcasi hosuma da gitmiyor degil.mukemmel bi duygu
sadece ileride sknti olur mu diye merak ettim...

5 CEVAP

Kesinlikle yanınızda yatirmayin bu bir baskınlık işaretidir gerekirse onu geceleri odaniza bile almayın ve giremediği yerler olsun yemeğini asla önüne bırakmayın kabı koyun biraz yesin sonra alın kalanı 5-10 dk sonra verin yürüyüşlere dikkat edin kontrolün sizde olduğunu ona gösterin köpeklere fısıldayan adamı izlemeniz sizi bilgilendirecektir . Unutmayın köpeğiniz golden yada husky gibi pısırık bir tür değil bir amstaff en ufak fırsatta üstünlük kurmaya çalışacaktır.

guineapigela

Yaninizda yatirmak yanlis bi davranis ama benimle yatiyorlar bisey diyemyiyorum cunku bir kopekle yatmak cok keyifli istedikleri xamanda yataklarinda yatiyorlar. Degisiyor

DaisyStaff

temel itaat egitimi var,yemek olayi da dediginiz gibi oluyor zaten.karakter olarak duygusal bi kopek

Yattığı yere sizin bir kiyafetinizi koyun kokunuzu alsın belki işe yarar

Ayse_naz_G

liderlik duygusunu geliştirir ve sizin liderinizmiş gibi davranır yanlış bir davranış