Kedim İp Yuttu Nasıl Kusturabilirim ?

Erlsri

Arkadaslar kedim ip yuttu nasil kusturabilirim???

7 CEVAP

Bgisan

Böyle bi durum yaşadık vetimiz sokol şurup vermemizi ve dışkı takibini istedi.

Bu şurup bağırsak florasını sararak yapışmayı engelliyor. Gliserin içeriği. Hatta kızımda bile kullandırdı kendi dr u. Kabızlık durumlarında zarar vermemesi için.

Erlsri

Lutfen cevap...

guineapigela

Yani kusturma derken? Bence vete goturun. Uzunsa bagirsaga zarar verebilir. Durumuna bakip tedavi ederler.

Anonymus552223

Bence biraz bekleyin kakasindan cikmazsa birseyler yaparsiniz. Simdi veterinere goturseniz durduk yere midesini falan yikayabilirler. Cok ta buyuk bir ip degildir heralde yutabildigine gore?

Okanerdal

Kedi çimleri oluyor onları çok sevip yerler ve o çimler kedinin yediği tüyleri çıkartmasında yardımcı oluyor. Belki işe yarayabilir.

Sudeckmkc

İp çok uzun değilse bir iki çay kaşığı zeytinyağı içirin ishal yapar ama bağırsağına takılmadan çıkarmasını sağlayabilir benim kedim sucuğun o zar gibi olan poşetini yediğinde öyle yapmıştım. Uzunsa veterinere götürmelisiniz tabi

Erlsri

Uzun değildi yani serce parmagimizin yarisi kadar yuttu. Misafirle oyun oynarken ip bilekligi pelus oyuncağına bağlamıştık olta oyunu gibi olsun diye kedim yakalayınca oynasin diye bırakmışlar. Bi geldim bileklik kisalmis sonra yuttu falan dediler çok gerildim. Simdi kakasini kontrol ettim bir sey yoktu ama o kakayi ne zaman yaptığını bilmedigim icin bi sonraki kakasini da kontrol edicem umarim orada cikar yaa .