Ben Köpek Almak İstiyorum Ama Eve Çişini Yapar Diye Korkuyorum Sizce Alışırmı Lütfen Cevap

patibob

köpek nasıl çişe alıştırılır

10 CEVAP

zzAr

soru cevap bölümünde bu soruyla ilgili açılmış ve cevaplanmış bir kaç soru var buralara bakabilirsin
https://www.petlebi.com/soru-cevap?q=%C3%A7i%C5%9F

aycamnkse

zaten boyle bir korkunuz varsa tecrubesizsinizdir almayin derim

zcerenoktay

Ilk defa bakacak biri de olsa onun bebekten farki olmadigini bilmesi gerek. Eger bu derece korkuyorsa almamasi hem kopek hem de kendisi icin daha iyi. Onun yerine kedi sahiplenmesi daha iyi olur.

hilalnurcl

Katılıyorum. Korkuyorsanız bulaşmayın bence de. Çünkü köpeklerin tuvalet eğitimi alması biraz uzun sürer. Bu süre içinde tuvaletinden dışarı da yapacaktır ve temizlemeniz gerekecek. Fakat kediler doğduklarından itibaren iç güdüsel olarak kum ararlar.

zcerenoktay

Kopek almayin kesinlikle. 4 5 ay cis temizleyeceksiniz cunku.

patibob

LÜTFEN CEVAPPVERİN NOLURR :(

patibob

TEŞEKÜRLER :)

Zaraki2

Köpeği nereye tuvaletini yapmasını istiyorsanız oraya (tuvaleti gelemeye yakin)oturtun kısacası köpeginizin yerine koyun kendinizi her köpekte farklılık gösterir egitim

Zaraki2

Köpeği nereye tuvaletini yapmasını istiyorsanız oraya (tuvaleti gelemeye yakin)oturtun kısacası köpeginizin yerine koyun kendinizi her köpekte farklılık gösterir egitim

Phentos441

Ya tecrübesiz diye almamasını söylüyorsun ama tecrübeyi başka türlü nasıl tecrübe kazanmasını düşünüyorsunuz ? elbette ilk defa bakacağı için korkacaktir