Hayvan Düşmanı Sibirya Kurdum :)

Smayll

Arkadaşlar benim köpeğim var cinsi husky evde beslemiyorum bahçede bakıyorum 8 yaşında ve 8 senedir benimle yaşadığım yerde tavuk kaz hindi bu tarj hayvanlar bakıyo komşularım benim köpeğim onlara tam anlamıyla düşman köpeğimi saldığımda sokaktan ayrılmıyo geziyo oynuyo ama tavuk görse onu yemeden durmaz Ben köpeğimi kendim gezdiremiyorum aşırı kuvvetli ve koşmayı çok seviyo oyüzden gücüm yetmiyo gezdiremiyorum saldığım zaman çok rahatlıyo ama salamıyorum bigün zincirinden salınıp 7 tavuk 3 hindi bi kısmını yiyip bi kısmını öldürüp toprağa gömmüş görünce şok oldum ne yapacağımı şaşırdım Onu bu durumdan vazgeçirmem mümkünmü sizce ne yapabilirim koyunlara bile saldırıyo Bu arada köpeğini zincire mahkum etmişssin gibisine saçmasapan yorumlar yapmayın lütfen sekiz yıldır benimle ve gayet iyi bakıyorum elimden ne geliyosa o şekilde bakıyorum tasmasından tutup gezdirmeye güç yetmiyo sürekli koşmak istiyo

8 CEVAP

Sselin1

Köpek beslemediğim için pek bilgim yok ama bahçe duvarını tel çitle falan yükseltseniz yine çıkabilir mi.? En azindan bağlı kalmamış olur

guineapigela

Bahceniz varsa niye saliyosunuz

guineapigela

Bahcede gezsin

Çaresi yok benimkide kurt oda yiyo yayladaki tavuklari ama bağlı değil bizimki serbest cayır bayır heryeri geziyo

guineapigela

Yapilacak sey duvari telle filan uzaltmak bence baskada bi caresi yok :))

Smayll

İmkanım olursa denicem teşekkür ederim

Smayll

Bahçede gezmesi mümkün değil dışarı çıkmak istiyo kapıda bekliyo kapıyı açmazssam duvardan atlıyo :) sokağa da salamıyorum tavuk kalmaz mahallede bu konuda yapabilceğim bişi varmı inanın bende bilmiyorum salmasam olmuyo salsam komşularla birbirimize giriyoruz

Yer yani doğasında var bizim arka sokakta sultan var oda sibirya kurdu yan komsumuzun tavuklarini kac defa öldürdü :(