Matisse Mama

Elifozmen

Aranızda matisse yavru kedi maması ya da yetişkin olanını kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Ben proplan kullanıyordum fiyat olarak birbirlerine yakın sayılırlar ama içerik olarak matisse daha iyi gibi şeyler okudum matisse kullanan varsa aranızda deneyimlerinizi paylaşır mısınız

11 CEVAP

izmir_pet

Ben matisse kullaniyorm ve herkese de tavsiye ettim memnunlar. Oncelikle sunu bilmelisiniz. Fiyata aldanmayin, proplanda gercek et bile yok, bes para etmez bir mama. Matisseyle daglar var aralarinda. Fiyatina oranla en iyi mamalardan biridir matisse tavsiye ederim

Sselin1

Evet matisse proplana göre daha iyi guzel bir mama ama eger bütçenizi aşmayacaksa n&d düşük tahıllıyı tavsiye ederim Fiyat olarak proplana yakın olması lazım

izmir_pet

Busenur6 proplanin kotu oldugunu soylememize ragmen, hatta et bile olmamasina ragmen proplan demeyin yaa lutfennn:)
Biraz arastirip konusun veya da burada soylenenlere kulak verin

Cansumuezza

yavrusunuda kullandım yetişkininide kullanıyorum fiyat içerik olarak proplandan çok daha güzel

busenur6

BEN KULLANMIYORUM AMA PRO PLAN ÖNERİRİM YA DA ND MARKASINI

jingjing

merhaba proplan civarı ND düşük tahıllı düşünebilirsiniz. eğer daha orta bütçeli ise britcare ya da matisse bakabilirsiniz .ikisinin de içeriği iyi kedim ikisini de afiyetle yiyor ve sağlıklı. matissede pancar posasi ve mısır olduğundan nadiren bazı kedilere alerji yapabilir . ama proplanda da bu içerikler vardı .

izmir_pet

Tabi yanlis anlasilmasin en iyi mama dgl:) bu fiyat araliklarimda orta seviye guzel bir mama

Ayse_naz_G

çok iyi bir mama kullanabilirsiniz.

guineapigela

Kullanmadim ama petlebi olsun. Yakin cevrem olsun. Matisse hakkida iyi dusuniyor.

Ecerana

Ben matisse kitten aldım Bi kaç ay önce kedilerim gayet beğenerek yediler ama bir kedimin tavuk hassasiyeti olduğu için bırakmak zorunda kaldık kanlı ve yumuşak dışkılıyordu çünkü. Bir aydır da matisse yetişkin balıklı yiyorlar gayet memnunuz içim rahat en azından bütçeme uygun içerisin de et olan bir mama verdiğim için. Hatta şuan elim de 5-6 kilo da kitten matisse var toplu almıştım ama dediğim gibi kedimin tavuk hassasiyeti olunca kaldı. Cam kavanozlara koydum şimdi duruyor öyle bakalım inş bayatlamaz

Elifozmen

Teşekkür ederim hepinize nd baktım ama bi tık zorluyor beni bizimki biraz iştahlı da proplanda da bi sorun yaşamadık aslında gayet iyi geldi tüyler fon yerinde parlak yumuşak hiç ishal fln yapmadı ama yine de içim rahatım etmiyor yorumlardan o yüzden matisseyi çok duydum küçük paketini alıp bi deneyeyim bakalım