Oy Vermeye Köpeğimle Gittim. Azdaha Atılıyorduk.(Ne Yapmaliyim)

guineapigela

Oyumu verdikten sonra aşilari icin vete goturecektim. Okula geldim. Kopegim box ta. Nasil oldu bilmem. Disleyip bi sekilde acti. Ve zaten yerde oldugu icin firladi. Yavru ve cok yaramaz oldugu icin gorevlilerin ayaklarina dadandi. Hemen aldim geri koydum. Sorumda biraz bunla alakali. Insanlarla cok oynuyor artik evime az misafit gelmeye basladi. Oyuncak veriyorum hemen isirinca. Yada hayir diyorum ama yaramazliktan baska bisi anlamiyo :)) degisik bi onerisi olan varmi acaba. Ben bu huyunu pek dert etmiyorum ama degisik fikirleri olanlari cevaplarini gormek isterim

6 CEVAP

guineapigela

Ya evet diger kopeklerimden biliyorum. Gercek Yasi 5 icinin yaşi 1 ay olan kopeklerim var :))

Hayır komutunu öğretin ve baskınlık kurun devamı kolay olacaktır.

izmir_pet

Valla tek onerim aman alistiemayin. Buyuyunce boyle kaliyo huyu. Kediler olgunlasiyo ama kopekler asla olgunlasmiyo:)

izmir_pet

Malesef kucuk sahiplenilen koprklerle oynamak cok eglenceli oluyor ve simartiyoruz bol boll ama buyudugunda huylari ayni kaliyo ve unutturmasi krdiden cok daha zor dediginiz gibi:)) yapmamasi gereken seylere alistirmamaya ozen gosterin gec olmadan

anfrenee

Lesie'de eskiden öyleydi :)
Ama siz baskınlığınızı koymadığınızdan sorun oluşuyor.Hani hayır derken sizin kararlı olmanız lazım ,yoksa köpeğiniz sizi ciddiye almicaktır.Kral köpek ailesinin bu konu hakkında da bir çok eğitim videosu var izlemenizi öneririm yararını görüceksiniz :)

guineapigela

Anfrenee özlettiniz kendinizi :) cvp icin tesekkurler.