Köpekler İçin En İyi Ödül Mama Ve Atıştırmalık Markaları

selenasena

Ödül mamalarında marka önemli midir?
Ödül maması ve atıştırmalıkları alırken nelere dikkat etmek gerekir?
Tavsiye edeceğiniz markalar nelerdir?

4 CEVAP

Ayse_naz_G

Marka önemli pedigree kullanabilirsiniz ortalama bir mama çok fazla vermeyin kilo yapar,ishal yapabilir.(bizimki yemediği için şekersiz sade bisküvi kullanıyoruz kullanabilirsiniz)

guineapigela

Reflex veya pediggre tavsuye ederim. Bosch un odul mamalari da cok iyi

selenasena

Yanıtlar için çok teşekkür ederim. Pedigree konusunda çok kararsızdım, ama artık deneyeceğim.

Erdmuygr986

pedigree çok sevmedi. gimdog ve reflex tahılsız olanları seviyor. çok fazla vermemek lazım. sevgi ile desteklemeye çalışın komutları